Qui som Actualitat Recerca Serveis a l'empresa Personal Xarxa IT
   
CEQAP

Membres del CEQAP


Membres del centre
- Director del centre
Dr. Santiago Esplugas  Director del centre santi.esplugas@ub.edu
- Equip investigador
Dr. Santiago Esplugas Responsable de projectes santi.esplugas@ub.edu
Dr. Joan Mata  Responsable de projectes jmata@ub.edu
Dr. Joan Llorens  Responsable de projectes jllorensl@ub.edu
Dra. Carme González  Responsable de projectes gonzalez@angel.qui.ub.es
Dr. José M. Gutiérrez Responsable de projectes guti@angel.qui.ub.es
Dr. Jaume Giménez Responsable de projectes gimenez@angel.qui.ub.es
Dra. Carme Sans Responsable de projectes carmesans@ub.edu
Dr. Esther Chamarro Responsable de projectes chamarro@angel.qui.ub.es
Dr. Ricard Torres Responsable de projectes torres@angel.qui.ub.es
Dra. Elisabet Rudé Responsable de projectes elisabet.rude@ub.edu
Dra. Alicia Maestro Tècnic d'investigació maestro@angel.qui.ub.es
Dra. Pilar Marco Tècnic d'investigació marco@angel.qui.ub.es
Dr. Jordi Labanda Tècnic d'investigació labanda@angel.qui.ub.es
Dra. Montserrat Porras Tècnic d'investigació porras@angel.qui.ub.es
     

 

Català Castellano English
 

 

Universitat de Barcelona
Actualització: 02/09/2009 S. Esplugas